Bieg "Od Hallera do Hallera"

W niedzielę 16.02.2020 w samo południe wystartował VI Bieg zaślubinowy od Hallera do Hallera.

To kolejne wydarzenie w regionie poświęcone obchodom 100. Rocznicy Zaślubin Polski z Morzem.

Zawodnicy przemierzyli 12 kilometrową trasę z Władysławowa do Pucka.

Łącznie w biegu wystartowało prawie 600 biegaczy z całej Polski.

Najlepszym zawodnikiem został Grzegorz Kujawski z Pucka , który jako jedyny pokonał dystans w czasie poniżej 40 minut.

Na podium znaleźli się jeszcze Szymon Gwardjak z Gdyni oraz Paweł Tomeczkowski z Rumi.

Wśród Pań zwyciężyła Agnieszka Czoska z Gdańska. Na kolejnych pozycjach upasowały się Zuzanna Głombiowska z Gdyni oraz Magdalena Roraf z Celbowa.